Balık Boyama Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma FideApps
Çocuğunuzun su altı dünyasından yeni arkadaşlar edinip boyama yapmasını istiyorsanız bu oyun tam size göre.

 Hem kız hemde erkek çocuklarının boyama yapmaktan hoşlandığı kabul edilmektedir. Boyama yapmak özellikle de okul öncesi dönemindeki çocuklar için oldukça yararlıdır çünkü boyama yaparken çocukların ellerindeki ince kaslar gelişir ve okul döneminde sürekli kalem tutmaya alışık hale gelir. Bu da onların diğer arkadaşlarından bir adım önde olmalarını sağlar. Hem kız hem de erkek çocuklarının boyamaktan zevk alacağı balık resimleri onları beklemekte... 

 Çocuklar tarafından sevilen bu oyunda birbirinden farklı balıklar bulunmaktadır. Çocuklar bu balıkları boyarken aynı zamanda bu balıkların da isimlerini öğrenmiş olacaklar. Çocukların kelime hazinesinin genişlemesini sağlayan bu oyunun içinde daha pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Küçük kasların gelişimine yardımcı olan bu oyunun içindeki diğer özelliklerle beraber çocukların pek çok gelişim alanı birden desteklenmiş olacak. 

Bu mükemmel oyuna sahip olmak istiyorsanız indir butonuna bir kere basın. Bu harika oyunu indirmek işte bu kadar kolay...Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile çocukların eğlenceli zaman geçirmesine olanak tanıyın. Hemen indirin ve siz de bu mükemmel özellikleri olan harika oyuna anında sahip olma şansını yakalayın. Hemen indirin ve çocukları sevindirin. 

Daha Fazla Göster
Balık Boyama Oyunları indir